Premiera paletki Spring – ShineLine by Anna Błażejewska-Gruza

Paleta ShineLine – Spring
Makijaż: Anna Błażejewska-Gruza
Modelka: Karolina Michalak
Zdjęcie: Maja Sobolewska

Nareszcie doczekaliśmy się premiery pierwszej na rynku paletki cieni opartej na analizie kolorystycznej!

Marka ShineLine to jedyna na rynku, profesjonalna linia kosmetyków stworzona w oparciu o analizę kolorystyczną, która powstała z miłości do piękna i kolorów. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom wielu Osób, również tych ze świata wizażu, które mają ogromny problem z określeniem typu urody.

Paletka SPRING, powstała dla typu urody WIOSNA, która jest ciepła, jasna, czysta, oraz pełna światła. Cienie wyprodukowane zostały z największą starannością z surowców najlepszej jakości. Paletka zawiera 12 przepięknych cieni idealnie dopasowanych do typu urody WIOSNA. Znajdziecie tam cienie matowe, satynowe oraz dwa cudownie błyszczące pigmenty.

Twórczynią paletki jest Anna Błażejewska-Gruza, Mistrz Wizażu i Stylizacji, Mistrz Makijażu Ślubnego, kolorystka, założycielka Akademii Wizażu w Zielonej Górze. Od wielu lat pracuje w świecie wizażu, nieustannie się szkoli, rozwija i podnosi sobie poprzeczkę coraz wyżej. Kilka lat temu wkroczyła w świat kolorymetrii, zakochała się w nim i dzięki temu powstała marka ShineLine.

Chcemy, abyście towarzyszyli nam w podróży do krainy kolorów.

Leave a comment

Atelier Make Up & Stylist Anna Błażejewska-Gruza