Kurs makijażu permanentnego – Zielona Góra

Makijaż permanentny jest coraz chętniej wybieranym zabiegiem, pozwalającym na trwałe podkreślenie urody. Jeżeli chcesz zapewniać swoim klientkom pełny zakres nowoczesnych usług kosmetycznych i wizażu to koniecznie wprowadź go do swojej oferty. Na naszym kursie makijażu permanentnego w Akademii Wizażu w Zielonej Górze dowiesz się, jak w bezpieczny i efektowny sposób wykonywać tego typu usługi. 

Szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna, zapewnia kompleksowe przygotowanie uczestnikom kursów do atrakcyjnej i odpowiedzialnej pigmentacji.

Przygotowaliśmy dla WAS specjalną ofertę SZKOLEŃ Z ZAKRESU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

Do wyboru:

  • 10- miesięczna AKADEMIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO, dzięki której poznasz wszystkie metody pigmentacji brwi, ust oraz kresek, dodatkowo zdobędziesz tytuł: PERMANENT MAKEUP ARTIST; Akademia będzie podzielona na dwa etapy: FUNDAMENT LEVEL oraz HIGH LEVEL, co pozwoli Kursantom opanować materiał, zdobyć ogromne doświadczenie i precyzję. Koszt 1500 zł za miesiąc;
  • 3-miesięczny kurs MAKIJAŻU PERMANENTNEGO grupowy lub indywidualny- „OPENING LEVEL”, który wprowadzi Cię w tajniki pigmentacji brwi, ust oraz kresek wybraną techniką. Koszt 2000 zł za miesiąc.

INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – jedna, dowolnie wybrana metoda.

1-dniowy –  3000 zł

3-dniowy –  8000 zł

5-dniowy –  10 000 zł

GRUPOWY KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

1-dniowy – 2000 zł

3-dniowy – 5000 zł

5-dniowy –  8000 zł

Zainwestuj w siebie i zdobądź nowy zawód, a my zadbamy o to, aby nasze szkolenia były na miarę Twojego sukcesu.

Więcej informacji: 609 938 863/799 751 111

Zapraszamy do kontaktu z naszą Akademią, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kursów. Zapraszamy również na nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/akademiapmuzg gdzie znajdą Państwo najnowsze informacje o terminach i szkoleniach.

Akademia Wizażu czeka na Ciebie!
Atelier Make Up & Stylist Anna Błażejewska-Gruza