Anna Błażejewska-Gruza

Mistrz Wizażu i Stylizacji

Zawodowo : pedagog, Mistrzyni Polski w Makijażu Ślubnym 2019

Ukończyła studia magisterskie na kierunku: Organizacja Kierowanie Życiem Szkoły.

Zawodowo : pedagog, najmłodszy Mistrz Wizażu i Stylizacji w Polsce, ukończyła roczną Szkołę Wizażu i Stylizacji Anity Folaron,  wizażystka, stylistka, kolorystka, technik kosmetyczny, ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego, linergistka, coach.

Wielokrotnie brała udział w mistrzostwach makijażu i posiada wiele wyróżnień.  Między innymi jest Mistrzynią Makijażu Ślubnego 2019. Stworzyła i prowadzi roczną Akademię Wizażu i Stylizacji w Zielonej Górze, a także Akademię Makijażu Permanentnego. 

Twórczyni marki kosmetycznej ShineLine, jedynej w Polsce marce kosmetyków opartej o analizę kolorystyczną. Kosmetyki dostępne na stronie www.shine-line.pl.  

Nie spoczywa na laurach, nieustannie się szkoli u najlepszych specjalistów z Polski jak i zagranicy, m.in., Svetlana Viznuk,
Tatyana Dyakova, Ewa Gil, Ewelina Zych, Kamila Patyna, Dominika Zaborowska…,  a zdobytą wiedzę, w fachowy i przystępny sposób potrafi przekazać swoim kursantom. Specjalizuję się w makijażach glamour, fashion, biznesowych, w  makijażach ślubnych i kreowaniu wizerunku ślubnego.

Jako kolorystka w swojej pracy, podczas szkoleń wykorzystuje 12-stopniową analizę kolorystyczną.

Zaraża pozytywnym podejściem do życia i motywuje do działania.

Prywatnie żona i matka dwóch synów.

Atelier Make Up & Stylist Anna Błażejewska-Gruza