Efekt trwałego piękna – czyli makijaż permanentny w pigułce

Brak czasu na codzienny makijaż? Dużo pracy i obowiązków przez które nie mamy ochoty spędzać cennych minut przed lusterkiem?
Każda z nas chciałaby czuć się pięknie tuż po przebudzeniu, a najlepiej, żeby ten efekt utrzymywał się przez cały dzień.
Kiedyś mogłoby się to wydawać niemożliwe. Dziś jednak pojawia się coraz więcej zabiegów, które poprawiają nasz wygląd, podkreślają urodę i sprawiają, że czujemy się lepiej we własnym ciele.

Jednym z takich zabiegów jest makijaż permanentny. Dzięki niemu możemy skorygować nierówny kontur ust, sprawić, by nasze brwi wyglądały perfekcyjnie niezależnie od sytuacji czy podkreślić oko subtelną kreską.
Zabieg porównywalny do tatuażu, różniący się przede wszystkim rodzajem pigmentu. W przypadku makijażu permanentnego jest to pigment pochodzenia roślinnego wprowadzany tylko w powierzchniową warstwę skóry. Jest całkowicie bezpieczny dla delikatnych i wrażliwych okolic ust i oczu.

Zabieg ten idealnie sprawdzi się u kobiet, które nie lubią się codziennie malować, które chcą wyglądać dobrze o każdej porze dnia. U kobiet, które mają alergie na zwykłe kosmetyki do makijażu, a także u kobiet, które w wyniku leczenia chemioterapią straciły włosy w okolicach brwi i rzęs.
Efekty makijażu permanentnego utrzymują się (w zależności od typu skóry, jej kolorytu oraz obszaru wykonania zabiegu) od 6 miesięcy do kilku lat.

Nadal nie jesteś przekonana do zabiegu? Niżej przedstawiamy kilka prac zrealizowanych w naszym Atelier. Wszystkie prace wykonała Anna Błażejewska Gruza

Leave a comment

Atelier Make Up & Stylist Anna Błażejewska-Gruza